1877 föremål
Louis Vuitton, väska, "Pochette".
1d 12 tim
320 EUR
Utropspris
300 EUR
John Kandell, skåp, "Solitär", Källemo,
1d 17 tim
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
3d 15 tim
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Céline, väska, "Micro Luggage".
2d 20 tim
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Håkan Berg, Utan titel.
2d 16 tim
Håkan Berg, Utan titel.
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
1d 13 tim
Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Tove Jansson, Konstnären Skissar.
7d 15 tim
1 850 EUR
Utropspris
2 200 - 2 700 EUR
Sideboard, 1960-tal.
2d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karin Granqvist, Utan titel.
1d 17 tim
Karin Granqvist, Utan titel.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Man Ray, "Cactus".
16 tim 56m
Man Ray, "Cactus".
6 533 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta, väska.
1d 18 tim
Bottega Veneta, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matgrupp, 5 delar, Danmark, 1960-tal.
1d 18 tim
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jacob Silvén, Kälkåkning.
3d 16 tim
Jacob Silvén, Kälkåkning.
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Lerin, Från Lofoten.
1d 17 tim
Lars Lerin, Från Lofoten.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband 18K guld, Stockholm 1953.
5d 20 tim
5 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Bordslampa, 1900-talets mitt.
292 EUR
Utropspris
250 EUR
Zenith, armbandsur, 26 x 26 (36,5) mm.
2d 18 tim
5 409 SEK
Utropspris
4 000 SEK