Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

59 föremål
Paul Buhre, armbandsur, 34 mm.
441 EUR
Utropspris
600 EUR
Omega, automatic, armbandsur, 36 mm.
800 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Omega, Genève, armbandsur, 34 mm.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hublot, Genève, MDM, armbandsur, 28 mm.
4 803 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, Geneve, armbandsur, 24 mm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
1 900 EUR
Utropspris
2 300 EUR
IWC, Schaffhausen, Portuguese, armbandsur, 41 mm.
70 599 SEK
Utropspris
90 000 SEK
Longines, Heritage Retrograde, armbandsur, 41 mm.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORDSPENDYL,Louis XVI-stil, Frankrike, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Borel fils & cie, fickur, 48 mm.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Breitling, Colt, armbandsur, 41 mm.
600 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Omega Constellation Chronometer armbandsur, 32 mm.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Corteal, armbandsur, 16 x 20 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Olympic, armbandsur, kronograf, 36 mm.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viking, fickur, 50 mm.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
L.U.C, armbandsur, 34 mm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ebel, armbandsur, 34 mm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Certina, armbandsur, 17.5 mm.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 34 mm.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Seamaster, Linen Dial, armbandsur, 35 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 36 mm.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 36 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, Frankrike, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tag Heuer, Link, armbandsur, kronograf, 42 mm.
2 370 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK