Förgylld och bronserad. Rikt skulpterad delvis genombruten dekor av rocailler, snäckformationer och blommor. Tudelat spegelglas. Höjd 214, bredd 119 cm.
Skador, avslag på dekor, anlupet glas delvis.
Auktionen avslutas
8 dagar 22 timmar
300
27
30
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor