Möbler

301 föremål
Matbord/månbord, 1800-tal.
19 tim 41m
Matbord/månbord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
19 tim 44m
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, nyrenässans, tidigt 1900-tal.
19 tim 48m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägghängskåp daterat 1804.
19 tim 50m
Vägghängskåp daterat 1804.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
19 tim 59m
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
20 tim 1m
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
20 tim 13m
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rökbord, 1930-tal.
20 tim 17m
Rökbord, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
20 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn. 1900-tal.
20 tim 28m
Serveringsvagn. 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
20 tim 35m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
20 tim 40m
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, Swedish Grace, 1920/30-tal.
20 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, omkring 1900.
20 tim 47m
Sideboard, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets början.
20 tim 49m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal,
20 tim 52m
Vitrinskåp, 1800-tal,
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil. 1900-tal.
20 tim 55m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
20 tim 55m
Skänk, 1800-tal.
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klädskåp, omkring år 1900.
20 tim 56m
Klädskåp, omkring år 1900.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
21 tim 25m
Fåtölj 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord 1970-tal.
21 tim 29m
Satsbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1800-tal.
21 tim 46m
Bord sent 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
22 tim 28m
Spegel 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord 1900-talets mitt/andra hälft.
22 tim 36m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1930-tal.
1d 20 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, "Berlin", Artwood.
1d 20 tim
Matbord, "Berlin", Artwood.
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, samtida tillverkning.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, samtida.
1d 20 tim
Spegel, samtida.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Spegel, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
1d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
1d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Pallar, ett par. 1900-tal.
1d 21 tim
Pallar, ett par. 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK