Möbler

75 föremål
Soffa, 1900-talets mitt.
19 tim 59m
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
20 tim 11m
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
20 tim 33m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
20 tim 38m
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
21 tim 23m
Fåtölj 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, samtida tillverkning.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
1d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa/Trädgårdssoffa modern tillverkning.
2d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Gustavianskt Stockholmsarbete omkring 1800.
3d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trågsoffa, rokokostil, 1900-tal.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK