Kan inte nå servern

Samlarföremål

Kategorin samlarföremål är bred och tillägnad alla samlare, som söker allt från memorabilia, technica, nautica till leksaker. En sällsynt Star Wars-figur eller ett föremål som tillhört Greta Garbo kan dyka upp och göra din samling komplett. Välkommen till Bukowskis avdelning för samlarföremål!

 
13 föremål
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 19 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
2d 16 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
4d 21 tim
Esse Poggats, käpp.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
4d 23 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.