Samlarföremål

Föremål i fokus

26 föremål
Biskviflickdocka, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kondomautomat, Fry-Fex, 1900-tal.
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dalahästar, 8 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bojor med bultlås, 17/1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skeppsfönster, 1900-talets första del.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kay Boyesen, gunghäst Danmark 1900-talet slut.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yxa, samt två verktyg, flinta.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK