Möbler

237 föremål
Barskåp, "Streck", Homeline.
1 tim 41m
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
1 tim 55m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6 tim 31m
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6 tim 43m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
1d
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 1 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
1d 2 tim
Soffa, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
2d
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 2 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK