Möbler

387 föremål
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
19 tim 57m
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1800-talets mitt.
19 tim 3m
Sidobord, 1800-talets mitt.
480 EUR
Utropspris
250 EUR
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
17 tim 55m
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
20 tim 15m
Fåtölj 1970-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paolo Piva, soffbord, "Alanda", B & B Italia.
3d 14 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eero Saarinen, bord, "Tulip", Knoll International.
4d 14 tim
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Stolar, 4 st, Skandinavien, 1950/60-tal.
17 tim 19m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 17 tim
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
20 tim 17m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
20 tim 7m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
18 tim 11m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
18 tim 25m
Skåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schäslong, 1800-talets slut.
5d 15 tim
Schäslong, 1800-talets slut.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d 18 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets senare del.
18 tim 33m
Byrå, 1800-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
18 tim 19m
Bord, omkring år 1800.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
18 tim 5m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
4d 16 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3d 16 tim
Skåp, 1800-tal.
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
3d 18 tim
700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ruth & Joanna Design, fåtölj, "Cleo".
3d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matthew Hilton, soffa "Oscar", SCP.
18 tim 47m
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
17 tim 23m
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
15 tim 39m
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
3d 17 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
2d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hylla/sidobord, Kina, 1900-tal.
2d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 18 tim
Fåtölj, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Bokhylla, 1940-tal.
3d 14 tim
Bokhylla, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
20 tim 5m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, samtida.
17 tim 49m
Pall, samtida.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
5d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 17 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
17 tim 9m
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK