Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
170 föremål
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
7 tim 52m
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
Aktuellt bud 
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Scarabées et Pectoraux".
11 tim 12m
Hermès, scarf, "Scarabées et Pectoraux".
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, pläd, "Avalon".
2d 3 tim
Hermès, pläd, "Avalon".
Aktuellt bud 
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, skärp Frankrike 1994.
5d 8 tim
Hermès, skärp Frankrike 1994.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, pläd, "Avalon".
2d 6 tim
Hermès, pläd, "Avalon".
Aktuellt bud 
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, pläd.
2d 6 tim
Chanel, pläd.
Aktuellt bud 
4 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cartier, scarf.
10 tim 10m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Neige d'Antan" scarf.
1d 9 tim
Hermès, "Neige d'Antan" scarf.
Aktuellt bud 
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Alma", väska.
3d 9 tim
Louis Vuitton, "Alma", väska.
Aktuellt bud 
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Venus", 2016.
1d 7 tim
Louis Vuitton, väska, "Venus", 2016.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Hermès, kudde.
2d 5 tim
Hermès, kudde.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, armband, "Collier de Chien", 2015.
1d 7 tim
Hermès, armband, "Collier de Chien", 2015.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, skärp Frankrike 1996.
6d 7 tim
Hermès, skärp Frankrike 1996.
Aktuellt bud 
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska.
1d 7 tim
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
10 tim 6m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, "Mini Swing", väska.
10 tim 56m
Gucci, "Mini Swing", väska.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Christian Dior, "Book Tote", väska.
5d 9 tim
Christian Dior, "Book Tote", väska.
Aktuellt bud 
1 200 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Louis Vuitton, väska "Wallet On Chain Ivy".
3d 2 tim
Louis Vuitton, väska "Wallet On Chain Ivy".
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberrys, Paraply.
10 tim 24m
Burberrys, Paraply.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, halsband, 2018.
8d 3 tim
Chanel, halsband, 2018.
Aktuellt bud 
550 EUR
Utropspris
800 EUR