Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
110 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
18 tim 3m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 15 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 15 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 15 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 15 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
1d 17 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 19 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 20 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 20 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
3d 19 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
3d 20 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
3d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 21 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5d 14 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gucci, väska.
5d 15 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
5d 17 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, väska, "Troca".
6d 16 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 19 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.