Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
85 föremål
Céline, resegarderob.
2 tim 40m
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fendi, väska.
3 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3 tim 4m
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
3 tim 26m
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5 tim 18m
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5 tim 52m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
5 tim 56m
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
7 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
870 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Chanel, Väska, vintage.
7 tim 14m
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
1d 5 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
2d 3 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 4 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 6 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 4 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
3d 4 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
3d 4 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 4 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
3d 4 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
3d 5 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
3d 6 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, armring.
4d
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
4d 2 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
4d 2 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
845 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 2 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
4d 3 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
4d 3 tim
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
4d 3 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
4d 21 tim
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 510 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
4d 21 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
4d 21 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
4d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Effie Hobo".
5d
Mulberry, väska, "Effie Hobo".
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
400 EUR
Lanvin, halsband/kedja.
7d 7 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.