Helstoppad skinnklädd soffa, lösa knapphäftade plymåer i sits, rygg samt två pölar, ben av borstat stål, märkt i tyget., sitthöjd ca 43 cm, 210x80x83 cm
Bruksslitage. Kortsidor med flertalet repor/märken. Ena kortsidan med streck från tuschpennor. Baksida med repor/märken