Helsinki Winter Sale F504
Selected Gifts E1128
Curated Timepieces – november F529
Josef Frank med vänner – Winter Edition F534
Jerns Vapensamling E1122
En svensk privatsamling F578
The Beautiful Line F593
Design Jewellery Online E1100

1999 föremål
Eddie Figge, Utan titel.
3d 21 tim
Eddie Figge, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Burberry, scarf.
5d 23 tim
Burberry, scarf.
75 EUR
Utropspris
150 EUR
Burberry, halsduk.
5d 16 tim
Burberry, halsduk.
75 EUR
Utropspris
150 EUR
Dosa, silver, Kambodja.
3d
Dosa, silver, Kambodja.
550 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Gucci, scarf.
3d
Gucci, scarf.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
2d 23 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
140 EUR
Utropspris
200 EUR
Sängbord 1900-talets första hälft.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Svensk konstnär, 1700-tal. Yngling med luta.
19 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
19 tim 17m
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vas, cloisonné, Kina, samtida.
20 tim 13m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, Kina, omkring 1900.
1d 19 tim
Stol, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK