Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
Signerad a tergo Tiitus Petäjäniemi och daterad 2009.
Akryl på duk, 80 x 65 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Inköpt på Äkkigallerias utställning år 2009.
Äkkigalleria 2. Human-Animal, "Where humans and nature collide", Jyväskylä 16–20.12.2009