1013 föremål
Tuschsten, Qingdynastin.
20 tim 19m
Tuschsten, Qingdynastin.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vaser, 3 st, Kina, 1900-tal.
20 tim 27m
Vaser, 3 st, Kina, 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tallrik, porslin, Kina, 1700-tal.
20 tim 47m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, porslin, Kina, 1900-tal.
21 tim 39m
Fat, porslin, Kina, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rong Ya, tillskriven, tusch på papper.
21 tim 51m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Praktfat, Swatow, Mingdynastin, 1600-tal.
21 tim 57m
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pak No Su, akvarell på papper,
22 tim 47m
10 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Okänd konstnär, Dansande kvinna.
22 tim 51m
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Teburk, Kina 1800-tal porslin.
22 tim 55m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bojan, Qingdynastin, 1800-tal.
23 tim 13m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ding, tripod, brons. Song/Mingdynastin.
23 tim 23m
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Thangka, Tibet, 1900-tal.
23 tim 37m
Thangka, Tibet, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK