Kan inte nå servern
 
1790 föremål
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3 tim 36m
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3 tim 46m
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud 
1 666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
3 tim 50m
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3 tim 52m
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
3 tim 56m
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
4 tim
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, "Höst i Lappland".
4 tim 6m
Göran Brunius, "Höst i Lappland".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelbur, 1900-tal.
4 tim 10m
Fågelbur, 1900-tal.
Aktuellt bud 
7 977 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
4 tim 12m
Byrå, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
4 tim 20m
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4 tim 23m
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
4 tim 33m
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilho Sjöström, Vy från Idensalmi.
4 tim 35m
Wilho Sjöström, Vy från Idensalmi.
Aktuellt bud 
311 EUR
Utropspris
500 EUR
Nandor Mikola, Abstrakt.
4 tim 37m
Nandor Mikola, Abstrakt.
Aktuellt bud 
450 EUR
Utropspris
400 EUR
Chanel, väska, 1989-1991.
4 tim 43m
Chanel, väska, 1989-1991.
Aktuellt bud 
420 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Nandor Mikola, Landskap.
4 tim 47m
Nandor Mikola, Landskap.
Aktuellt bud 
222 EUR
Utropspris
400 EUR
Jalmari Ruokokoski, Två figurer.
4 tim 49m
Jalmari Ruokokoski, Två figurer.
Aktuellt bud 
400 EUR
Utropspris
400 EUR
Laura Järnefelt, Skogslandskap.
4 tim 57m
Laura Järnefelt, Skogslandskap.
Aktuellt bud 
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Luco".
5 tim 5m
Louis Vuitton, väska, "Luco".
Aktuellt bud 
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Gunnar Uotila, Sovande barn.
5 tim 9m
Gunnar Uotila, Sovande barn.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
5 tim 11m
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
Aktuellt bud 
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Dosa, 14K guld.
5 tim 29m
Dosa, 14K guld.
Aktuellt bud 
440 EUR
Utropspris
550 EUR
Taklampa, 1940-50-tal.
5 tim 31m
Taklampa, 1940-50-tal.
Aktuellt bud 
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Margareta Fuks, "Valged liiliad".
5 tim 33m
Margareta Fuks, "Valged liiliad".
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
5 tim 35m
Ali Munsterhjelm, Aura å.
Aktuellt bud 
420 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska, "Abbey Tote".
5 tim 45m
Gucci, väska, "Abbey Tote".
Aktuellt bud 
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lisa Larson, väggreliefer, 4 st, Gustavsberg.
5 tim 47m
Lisa Larson, väggreliefer, 4 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Walfrid Nilsson, Vinterkväll.
5 tim 57m
Olof Walfrid Nilsson, Vinterkväll.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, slipsar 3 st.
6 tim 1m
Hermès, slipsar 3 st.
Aktuellt bud 
1 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Bohlin, snapsglas, ett par, Reijmyre 1997.
6 tim 3m
Jonas Bohlin, snapsglas, ett par, Reijmyre 1997.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjartan Slettemark, "Sugen?".
6 tim 9m
Kjartan Slettemark, "Sugen?".
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ian Rusth, "Vid badet".
6 tim 19m
Ian Rusth, "Vid badet".
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
6 tim 23m
Sideboard, England, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
6 tim 25m
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, venetiansk stil, La Murrina, Italien.
6 tim 29m
Takkrona, venetiansk stil, La Murrina, Italien.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Nain 9laa, part silk ca 300 x 195 cm.
6 tim 35m
Matta, Nain 9laa, part silk ca 300 x 195 cm.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Beck & Jung, "Hundie".
6 tim 37m
Beck & Jung, "Hundie".
Aktuellt bud 
1 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
6 tim 39m
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
6 tim 41m
Byrå 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
6 tim 43m
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georges Rouault, Akvatint.
6 tim 45m
Georges Rouault, Akvatint.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
6 tim 49m
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6 tim 55m
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

46. Gert Nyström, ljuskronor, ett par, "Festival", Fagerhult, 1960-70-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
10 000
 
SEK
ditt bud
9 500
 
SEK
ditt bud
9 000
 
SEK
ditt bud
8 500
 
SEK
ditt bud
8 000
 
SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK