Kan inte nå servern
 
1473 föremål
Cecilia Sikström, Perdita.
5m 29s
Cecilia Sikström, Perdita.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Täbris, ca 44 x 207 cm.
11m 29s
Gallerimatta, Täbris, ca 44 x 207 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, antik, Anatolsk, ca 201 x 124 cm.
13m 29s
Matta, antik, Anatolsk, ca 201 x 124 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
17m 29s
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
19m 29s
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan Forsberg, "I balast".
21m 29s
Carl Johan Forsberg, "I balast".
Aktuellt bud 
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1900-talets första hälft.
23m 29s
Byrå, Swedish Modern, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, omkring år 1900.
25m 29s
Bord, ett par, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lindorm Liljefors, Höstlandskap med älg.
27m 29s
Lindorm Liljefors, Höstlandskap med älg.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, orientalisk, ca 240 x 80 cm.
29m 29s
Gallerimatta, orientalisk, ca 240 x 80 cm.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Nain, ca. 310 x 198 cm.
31m 29s
Matta, Nain, ca. 310 x 198 cm.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Väggbord, 1800-tal.
47m 29s
Väggbord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wilgot Olson, Porträtt i blått.
49m 29s
Wilgot Olson, Porträtt i blått.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kayseri silke, ca 110 x 63 cm.
53m 29s
Matta, Kayseri silke, ca 110 x 63 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbris, sk Tabatabai, ca 285 x 200 cm.
55m 29s
Matta, Täbris, sk Tabatabai, ca 285 x 200 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fritz Kärfve, Båtar på strand.
57m 29s
Fritz Kärfve, Båtar på strand.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lindorm Liljefors, Flygande knipor.
1 tim 5m
Lindorm Liljefors, Flygande knipor.
Aktuellt bud 
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1 tim 9m
Bord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1 tim 11m
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Nain, ca. 299 x 76 cm.
1 tim 13m
Gallerimatta, Nain, ca. 299 x 76 cm.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1930-tal.
1 tim 21m
Sängbord, ett par, 1930-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
1 tim 23m
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter de Ru, "Courzand, Rotterdam, 1984".
1 tim 27m
Peter de Ru, "Courzand, Rotterdam, 1984".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 tim 29m
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", IKEA, 1960-tal.
1 tim 31m
Sideboard, "Korsör", IKEA, 1960-tal.
Aktuellt bud 
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspaus".
1 tim 33m
Lennart Jirlow, "Trädgårdspaus".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
1 tim 39m
Golvlampa, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Shiraz, ca 318 x 205 cm.
1 tim 41m
Matta, Shiraz, ca 318 x 205 cm.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Troeds, "Pepita" hyllsystem, 1950-60-tal.
1 tim 43m
Troeds, "Pepita" hyllsystem, 1950-60-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1930-tal.
1 tim 45m
Sideboard, Swedish Grace, 1930-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Nilsson, Komposition med collage.
1 tim 47m
Arne Nilsson, Komposition med collage.
Aktuellt bud 
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1 tim 49m
Bord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 404 x 295 cm.
1 tim 51m
Matta, Keshan, ca 404 x 295 cm.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
1 tim 53m
Byrå, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Persisk, ca 207 x 156 cm.
1 tim 55m
Matta, Persisk, ca 207 x 156 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
1 tim 57m
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Moud, ca 345 x 250 cm.
2 tim 3m
Matta, Moud, ca 345 x 250 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Severin Nilson, "Fiskarstuga i skärgården".
2 tim 5m
Severin Nilson, "Fiskarstuga i skärgården".
Aktuellt bud 
3 455 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan Forsberg, "Malmö hamn".
2 tim 11m
Carl Johan Forsberg, "Malmö hamn".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
2 tim 15m
Byrå, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter de Ru, "The Black Swan, Rotterdam", 1979.
2 tim 17m
Peter de Ru, "The Black Swan, Rotterdam", 1979.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Arne Bolin, Utan titel, relief.
2 tim 23m
Bengt Arne Bolin, Utan titel, relief.
Aktuellt bud 
5 005 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Jirlow, "Violinisten".
2 tim 25m
Lennart Jirlow, "Violinisten".
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, katolsk, Tyskland, 1800-tal.
2 tim 29m
Skulptur, katolsk, Tyskland, 1800-tal.
Aktuellt bud 
4 272 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2 tim 31m
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, hatthylla, modell 109, Artek, Finland.
2 tim 33m
Alvar Aalto, hatthylla, modell 109, Artek, Finland.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, paraplyställ, Artek, Finland.
2 tim 37m
Alvar Aalto, paraplyställ, Artek, Finland.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Hjortzberg, Italienskt landskap.
2 tim 39m
Olle Hjortzberg, Italienskt landskap.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2 tim 41m
Fåtölj, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Hamadan, ca. 178 x 108 cm.
2 tim 55m
Matta, Hamadan, ca. 178 x 108 cm.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nordvästpersisk, ca. 193 x 147 cm.
2 tim 59m
Matta, Nordvästpersisk, ca. 193 x 147 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, Solbelyst gård, Skåne.
23 tim 17m
Frans Wilhelm Odelmark, Solbelyst gård, Skåne.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Walter Svanberg, Utan titel.
23 tim 19m
Max Walter Svanberg, Utan titel.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Nordberg, Den grekiska tavernan.
23 tim 21m
Olle Nordberg, Den grekiska tavernan.
Aktuellt bud 
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, Utan titel.
23 tim 45m
Max Walter Svanberg, Utan titel.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustaf Carlström, "Tärnunge".
23 tim 47m
Gustaf Carlström, "Tärnunge".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anna Berg, "Blomman slår ut".
23 tim 49m
Anna Berg, "Blomman slår ut".
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Lindh, "Storbojan".
23 tim 51m
Jonas Lindh, "Storbojan".
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Gröna Lund 1883-1983".
23 tim 53m
Lennart Jirlow, "Gröna Lund 1883-1983".
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d
Hörnskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
1d
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d
Bord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Smyrna, sannolikt semiantik, 425 x342 cm.
1d
Matta, Smyrna, sannolikt semiantik, 425 x342 cm.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK