Möbler

367 föremål
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
13 tim 17m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
13 tim 23m
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
13 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
14 tim 47m
Bord, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
14 tim 53m
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, Skandinavien, 1950/60-tal.
15 tim 3m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
15 tim 7m
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
15 tim 17m
Kubbstol, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
15 tim 31m
Bord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, samtida.
15 tim 33m
Pall, samtida.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
15 tim 39m
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
15 tim 47m
Skänk, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
15 tim 49m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
15 tim 55m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
16 tim 3m
Bord, omkring år 1800.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
16 tim 9m
Skåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets senare del.
16 tim 17m
Byrå, 1800-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matthew Hilton, soffa "Oscar", SCP.
16 tim 31m
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1960-tal.
16 tim 33m
Sekretär, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
17 tim 41m
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets första.
17 tim 49m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
17 tim 51m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
17 tim 59m
Fåtölj 1970-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
18 tim 1m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard,1950/60-tal.
1d 15 tim
Sideboard,1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/skåp, omkring år 1900.
1d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d 15 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Hylla/sidobord, Kina, 1900-tal.
2d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
2d 14 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
2d 14 tim
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK