1313 föremål
Eero Nelimarkka, Vinterlandskap.
1d 12 tim
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero von Boehm, Stilleben med frukter.
11 tim 50m
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Einar Jolin, Rävar i månsken.
2d 11 tim
Einar Jolin, Rävar i månsken.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ejnar Vindfeldt, Hundvalpar med fjäril.
10 tim 50m
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Engelsk konstnär, 1800-tal, Vid Dovers kust.
3d 9 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, Höstlandskap.
4d 10 tim
Eric Hallström, Höstlandskap.
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
5d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, Figurkomposition.
12 tim 58m
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Evert Lundquist, Figurer.
5d 10 tim
Evert Lundquist, Figurer.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ferdinand Fagerlin, Ansikte, skiss.
5d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 18K guld, 37,6 mm.
1d 8 tim
Fickur, 18K guld, 37,6 mm.
5 202 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Persson, Segelskutor.
1d 7 tim
Folke Persson, Segelskutor.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Can we tack?".
1d 7 tim
Franco Costa, "Can we tack?".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fritz Jakobsson, Kantareller.
1d 11 tim
Fritz Jakobsson, Kantareller.
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
6d 11 tim
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
5d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 9 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
6d 11 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Hosseinabad, ca 417 x 110 cm.
1d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK