Kan inte nå servern

Klockor och ur

På Bukowskis klockavdelning finner du kvalitetsklockor från världskända urmakare såsom Rolex, Omega, Cartier, Audemars Piguet och Patek Philippe samt unika samlarobjekt och äldre vintageur. Urets bakgrund är lång och likt sin mekanik, full med många olika komponenter. I denna kategori erbjuds klockor i ett varierande prisspann där kvalité är den... Läs mer

 
42 föremål
Alex Hüning, mormorsur/armbandsur, 32 mm.
5d 8 tim
Alex Hüning, mormorsur/armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud 
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Baume & Mercier, armbandsur, 35 mm.
1d 9 tim
Baume & Mercier, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Breitling, Pluton, Team 60, armbandsur, 41,5 mm.
1d 8 tim
Breitling, Pluton, Team 60, armbandsur, 41,5 mm.
Aktuellt bud 
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Certina, armbandsur, 15 mm.
1d 9 tim
Certina, armbandsur, 15 mm.
Aktuellt bud 
7 088 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Certina, armbandsur, 15 mm.
1d 8 tim
Certina, armbandsur, 15 mm.
Aktuellt bud 
11 555 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Certina, armbandsur, 18K guld, 14,5 mm.
5d 9 tim
Certina, armbandsur, 18K guld, 14,5 mm.
Aktuellt bud 
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eterna, fickur, 48 mm.
13 tim 30m
Eterna, fickur, 48 mm.
Aktuellt bud 
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Hermès, "Kelly watch", 20 mm.
4d 13 tim
Hermès, "Kelly watch", 20 mm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jaques Monnat, armbandsur, kronograf, 37 mm.
5d 9 tim
Jaques Monnat, armbandsur, kronograf, 37 mm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klockkedja, 18K guld.
5d 8 tim
Klockkedja, 18K guld.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Moeris, fickur, 41 mm.
12 tim 36m
Moeris, fickur, 41 mm.
Aktuellt bud 
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Mormorsur, 32,5 mm.
3d 11 tim
Mormorsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23,5 mm.
2d 13 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23,5 mm.
Aktuellt bud 
300 EUR
Utropspris
550 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 34 mm.
1d 10 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
7 828 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 34,5 mm.
12 tim 48m
Omega, Genève, armbandsur, 34,5 mm.
Aktuellt bud 
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, Seamaster, Calendar, armbandsur, 35 mm.
2d 10 tim
Omega, Seamaster, Calendar, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 14K guld, 33 mm.
5d 7 tim
Omega, armbandsur, 14K guld, 33 mm.
Aktuellt bud 
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
9 tim 20m
Reseur, 1900-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolex, Orchid, armbandsur, 16 mm.
6d 9 tim
Rolex, Orchid, armbandsur, 16 mm.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Rolex, Precision, armbandsur, 14,5 x 14 mm.
10 tim 18m
Rolex, Precision, armbandsur, 14,5 x 14 mm.
Aktuellt bud 
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Tissot, Seastar, armbandsur, 33 mm.
1d 9 tim
Tissot, Seastar, armbandsur, 33 mm.
Aktuellt bud 
4 630 SEK
Utropspris
4 000 SEK