393 föremål
Akseli Gallen-Kallela, Grå Bonde.
13d 1 tim
5 000 EUR
Utropspris
27 000 - 35 000 EUR
Akseli Gallen-Kallela, Lekande flicka.
13d 3 tim
15 000 EUR
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
Albert Edelfelt, Feststämning.
13d
450 EUR
Utropspris
1 700 - 2 200 EUR
Alberto Korda, "Guerillero Heroico".
6d 6 tim
350 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Alpo Jaakola, "Skeppsbruten Ängel".
13d 2 tim
1 200 EUR
Utropspris
2 700 - 3 200 EUR
Antoni Tàpies, "Roba interior".
6 tim 4m
500 EUR
Utropspris
700 EUR
Antti Halonen, "I kaningården".
5d 2 tim
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Armband, ca 17K guld. Utländska stämplar.
2d 6 tim
1 650 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Axel Haartman, Parkvy.
13d 3 tim
Axel Haartman, Parkvy.
500 EUR
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
Björn Weckström, "Helios".
13d 3 tim
Björn Weckström, "Helios".
1 400 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
4d
900 EUR
Utropspris
2 500 EUR
EGS, Utan titel.
13d 3 tim
EGS, Utan titel.
350 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Edvard Bergh, Landskap med Kor.
13d 4 tim
800 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Eero Järnefelt, Fallen Fura.
13d 2 tim
Eero Järnefelt, Fallen Fura.
1 800 EUR
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Eero Järnefelt, Flickan och Hunden.
13d 2 tim
15 000 EUR
Utropspris
50 000 - 60 000 EUR
Eero Järnefelt, Helsingfors vy.
13d
1 000 EUR
Utropspris
3 800 - 4 500 EUR
Eero Nelimarkka, Blommor i vas.
1 tim 10m
520 EUR
Utropspris
450 EUR
Eeva Renvall, konsttextil, etikettsignerad.
2d 2 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR