264 föremål
Pekka Pitkänen, Utan titel.
9d
Pekka Pitkänen, Utan titel.
160 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Per Stenius, Blad.
2d 23 tim
Per Stenius, Blad.
1 500 EUR
Utropspris
800 EUR
Prada, resekoffert, 2000-tal.
3d 23 tim
Prada, resekoffert, 2000-tal.
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Prada, väska, "Vitello Daino Tote".
27m
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Raili Tang, Utan titel.
9d
Raili Tang, Utan titel.
121 EUR
Utropspris
700 - 800 EUR
Rauha Mäkilä, "M.I.A".
8d 23 tim
Rauha Mäkilä, "M.I.A".
900 EUR
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
Relief, brons, signerad R.R.
4d 22 tim
Relief, brons, signerad R.R.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Sabel/shaska, infanteri m/1881, Ryssland.
1d
1 500 EUR
Utropspris
1 700 EUR
Samuli Heimonen, Utan Titel.
8d 16 tim
Samuli Heimonen, Utan Titel.
900 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Soile Yli-Mäyry, "Blommande Cement".
4d 19 tim
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Soile Yli-Mäyry, "Drömsten".
8d
Soile Yli-Mäyry, "Drömsten".
222 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Susanne Gottberg, Spår.
8d 15 tim
Susanne Gottberg, Spår.
30 EUR
Utropspris
900 - 1 200 EUR
Tiina Heiska, "Rainy Day".
9d
Tiina Heiska, "Rainy Day".
111 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Tuomas Mäntynen, "Infanterigeneral".
5d 23 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Begrundan.
4d
Unto Koistinen, Begrundan.
390 EUR
Utropspris
500 EUR
Wäinö Aaltonen, Mor och barn.
4d 22 tim
Wäinö Aaltonen, Mor och barn.
220 EUR
Utropspris
300 EUR