1634 föremål
Ernst Billgren, "Besök hemma".
22 tim 53m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Esa Riippa, "Aavistus".
17 tim 25m
Esa Riippa, "Aavistus".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Spår".
16 tim 59m
Esa Riippa, "Spår".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ester Helenius, Comedia del Arte.
9d 18 tim
650 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
1d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Evald Okas, "Roosa ja roheline".
9d 20 tim
800 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Fartygsmodell, 1900-tal.
21 tim 5m
Fartygsmodell, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Federico Barocci, hans efterföljd, Bebådelsen.
2d 19 tim
1 111 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fendi, scarf.
6d 19 tim
Fendi, scarf.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ferdinand Fagerlin, Ansikte, skiss.
4d 18 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ferdinand von Wright, Duvor på tak.
9d 17 tim
2 800 EUR
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Ferdinand von Wright, Orrar i havslandskap.
9d 19 tim
6 000 EUR
Utropspris
14 000 - 18 000 EUR
Figuriner, 2 st, Italien, 1970/80-tal.
1d 20 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
4d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fritz Jakobsson, Fruktstilleben.
6d 21 tim
300 EUR
Utropspris
550 EUR
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
20 tim 49m
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Hosseinabad, ca 417 x 110 cm.
1d 18 tim
2 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gerhard Nordström,  uppdragen båt.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Givenchy, scarf.
4d 17 tim
Givenchy, scarf.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvfigurin, Italien, 1980-tal.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
3d 21 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Markslöjd, sent 1900-tal.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK