463 föremål
Åke Hellman, Roddarna.
6d
Åke Hellman, Roddarna.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
6d
Hermès, scarf, "Ramage".
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Anna Snellman, Kallor.
6d
Anna Snellman, Kallor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
7d
Elina Luukanen, "Löytö".
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Halsband, 18K guld/vitguld.
7d
Halsband, 18K guld/vitguld.
Inga bud
Utropspris
1 500 EUR
Armband, 18K guld.
7d
Armband, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
1 000 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
1 tim 19m
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, Stilleben med kannor.
6d 1 tim
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
6d 1 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
1 tim 30m
Soffbord, 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
1 tim 42m
Champagnekylare, St James.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
1 tim 12m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

400. Marianne Richter, matta, "Blommor och Blad", flossa, ca 186 x 124 cm, signerad AB MMF MR.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK