Kalle Halonen

(Finland, 1899-1947)
Kalle Halonen
(Finland, 1899-1947)

Kalle Halonen, Landskap.

Signerad Kalle Halonen och daterad 1935. Olja på duk 55 x 38 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
320
3 581
338
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
28 maj 18:55
320 EUR
28 maj 18:15
300 EUR
28 maj 18:15
300 EUR
28 maj 18:14
280 EUR
28 maj 18:14
260 EUR
28 maj 18:14
240 EUR
28 maj 18:14
220 EUR
28 maj 16:34
200 EUR
23 maj 15:44
70 EUR
22 maj 21:26
60 EUR
22 maj 9:28
39 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
Värderare (föräldraledig)
+358 50 911 0923