408 föremål
Carl Malmsten, soffa, "Samsas".
1d 1 tim
2 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, "Compass Desk", Dunke Design.
1d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Löfmark, Stockholm, 1916.
6d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Josef Frank, soffa, modell 703, Svenskt Tenn.
3d
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1700-taletsandra hälft, rokoko.
2d 2 tim
6 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eilersen, soffa, "Streamline".
1d 22 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Greta Magnusson Grossman, soffa, Modern Line, GUBI.
6d
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
6d 3 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
4d
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK