Möbler

348 föremål
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1930/40-tal.
8 tim 14m
2 500 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
5d 4 tim
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vitrinskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 6 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Modulsoffa, "Tufty Time", B&B Itala.
6d 7 tim
6 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
5d 4 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
5d 6 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
2d 4 tim
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
2d 8 tim
Fåtölj, 1950-tal.
520 EUR
Utropspris
800 EUR
Sideboard, "Korsör", IKEA, 1960-tal.
7 tim 24m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Atelier", Decotique, 2023.
4d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Väggbord, 1800-tal.
6 tim 40m
Väggbord, 1800-tal.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
1d 5 tim
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-ral.
10 tim 56m
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 7 tim
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, tidigt 1800-tal.
2d 7 tim
Bänk, tidigt 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
7 tim 50m
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
7 tim 46m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 6 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
2d 7 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
8 tim 8m
Byrå, funkis, 1930-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, bord, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
6 tim 10m
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla KA Roos 1900-talets andra hälft.
6 tim 32m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, 1800-talets slut.
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer ett par Saba Italia 2000-tal.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
1d 7 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4 tim 53m
Byrå, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall 1900-talets mitt.
6 tim 26m
Pall 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Chippendale-stil 1940-tal.
10 tim 38m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
1d 9 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Kolonnskåp, 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, daterat 1847.
1d 7 tim
Väggskåp, daterat 1847.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
5 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1930-tal.
7 tim 14m
Sängbord, ett par, 1930-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
9 tim 36m
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Divan, 1900-tal.
9 tim 16m
Divan, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR