449 föremål
Stolar 5 st 1900-talets första hälft.
1d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Thonet tidigt 1900-tal.
1d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4 tim 24m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring år 1900.
2d 3 tim
Bord, omkring år 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, "Berlin", Artwood.
5d 2 tim
Matbord, "Berlin", Artwood.
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 5 tim
Bord, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
4d 5 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, 3 st, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1960-tal.
1d 4 tim
Sängbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, barock, 1700-talets början.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
6d 5 tim
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1900-talets början.
6d 2 tim
Skänk, 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kerstin Olby, sideboard, Trätina.
4 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla med skåp, funkis, 1930-tal.
6 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
7 tim 24m
Skänk, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
2d 3 tim
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Art Deco 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Art Deco 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1950-tal.
6d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
6d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel SCO 1950-tal.
9 tim 8m
Spegel SCO 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Andersson sideboard samtida.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 4 dlr 1900-talets andra hälf.
7 tim 58m
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toalettbord, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 8 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
5d 6 tim
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK