Möbler

165 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1 tim 10m
Bord, ett par, 1800-tal.
6 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
56m 1s
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 21 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 3 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
54m 1s
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
20m 1s
Pall, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
2d
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
44m 1s
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 23 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 19 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 1 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1 tim 26m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
23 tim 30m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 20 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
46m 1s
Lampbord, 1900-talets början.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d
Soffa, Frigerio, Italien.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1 tim 28m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK