720 föremål
Tallrik, porslin, Kina, 1700-tal.
20 tim 51m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, porslin, Kina, 1900-tal.
21 tim 43m
Fat, porslin, Kina, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rong Ya, tillskriven, tusch på papper.
21 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Praktfat, Swatow, Mingdynastin, 1600-tal.
22 tim 1m
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pak No Su, akvarell på papper,
22 tim 51m
10 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Okänd konstnär, Dansande kvinna.
22 tim 55m
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bojan, Qingdynastin, 1800-tal.
23 tim 17m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ding, tripod, brons. Song/Mingdynastin.
23 tim 27m
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Thangka, Tibet, 1900-tal.
23 tim 41m
Thangka, Tibet, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Satsbord 3 st, Kina, tidigt 1900-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tallrikar, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Pak No Su, akvarell och tusch på papper.
1d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK