463 föremål
Raija Seilonen, Päron.
54m 36s
Raija Seilonen, Päron.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Åke Hellman, Roddarna.
6d
Åke Hellman, Roddarna.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
6d
Hermès, scarf, "Ramage".
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
7d
Elina Luukanen, "Löytö".
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Halsband, 18K guld/vitguld.
7d
Halsband, 18K guld/vitguld.
Inga bud
Utropspris
1 500 EUR
Armband, 18K guld.
6d 23 tim
Armband, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
1 000 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
1 tim 12m
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, Stilleben med kannor.
6d 1 tim
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
6d 1 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
1 tim 24m
Soffbord, 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
1 tim 36m
Champagnekylare, St James.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
1 tim 6m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

404. Barbro Nilsson, matta, "Salerno grå", ("Kristianstad"), rölakan, 356 x 236 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
175 000 SEK