445 föremål
Halsband, 14K guld. Finska stämplar.
22 tim 52m
270 EUR
Utropspris
450 EUR
Pekka Walliander, "Flyende Landskap".
23 tim 2m
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Pentti Kaskipuro, Borste och äggskal.
23 tim 4m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Onni Oja, Gård i Borgå.
23 tim 8m
Onni Oja, Gård i Borgå.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Fritz Jakobsson, Stilleben.
23 tim 14m
Fritz Jakobsson, Stilleben.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 19 mm.
23 tim 16m
Omega, armbandsur, 19 mm.
329 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
23 tim 18m
Armband, 18K guld, Italien.
1 300 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Olli Joki, "Flykt".
23 tim 22m
Olli Joki, "Flykt".
300 EUR
Utropspris
300 EUR
Vaidotas Žukas, "Stilleben med docka".
23 tim 30m
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Halsband, silver och bärnsten.
23 tim 50m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Antoni Clavé, Utan Titel.
23 tim 52m
Antoni Clavé, Utan Titel.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Stolar, 4 st, 1930/40-tal.
1d 19 tim
Stolar, 4 st, 1930/40-tal.
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Byrå, 1940-tal.
1d 19 tim
Byrå, 1940-tal.
180 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR