Kan inte nå servern
 
228 föremål
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
4d
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
4d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 20 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
4d 20 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
4d 22 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 17 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d 22 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d 22 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
6d 22 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.