1698 föremål
Jakob Kulle, Tuppluren.
< 1m
Jakob Kulle, Tuppluren.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Pochette".
16 tim 3m
320 EUR
Utropspris
300 EUR
Skåp, Sverige 1900-talets mitt.
16 tim 5m
300 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Bord, "Eino" Asko, Finland 1930-tal.
16 tim 34m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Alma".
16 tim 43m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
16 tim 51m
Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Breitling, Wings, armbandsur, 38 mm.
16 tim 55m
1 300 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Hannu Palosuo, Man i violett skjorta.
17 tim 22m
150 EUR
Utropspris
600 EUR