1876 föremål
Lukas Göthman, "give me yourself".
20 tim 18m
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
20 tim 36m
Bänk, 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rauha Mäkilä, "M.I.A".
20 tim 52m
Rauha Mäkilä, "M.I.A".
1 200 EUR
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
Hannaleena Heiska, Utan titel.
20 tim 54m
1 200 EUR
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Heli Hiltunen, Utan titel.
20 tim 56m
Heli Hiltunen, Utan titel.
1 350 EUR
Utropspris
1 700 - 2 200 EUR
Samuli Heimonen, Utan titel.
20 tim 58m
Samuli Heimonen, Utan titel.
1 600 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Tiina Heiska, "Rainy Day".
21 tim
Tiina Heiska, "Rainy Day".
900 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Pall, 1900-talets mitt.
21 tim 2m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elina Merenmies, "False Blonde".
21 tim 2m
570 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Jani Leinonen, "Hunger King".
21 tim 4m
Jani Leinonen, "Hunger King".
1 900 EUR
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Raili Tang, Utan titel.
21 tim 10m
Raili Tang, Utan titel.
1 300 EUR
Utropspris
700 - 800 EUR
Panu Ruotsalo, "White Horse".
21 tim 14m
Panu Ruotsalo, "White Horse".
1 400 EUR
Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
Nina Roos, Utan titel.
21 tim 16m
Nina Roos, Utan titel.
1 000 EUR
Utropspris
2 200 - 2 700 EUR
Leonard Ackley, "Hund II".
21 tim 20m
Leonard Ackley, "Hund II".
409 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Pekka Pitkänen, Utan titel.
21 tim 24m
Pekka Pitkänen, Utan titel.
1 150 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Mari Sunna, Figur.
21 tim 28m
Mari Sunna, Figur.
340 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Panu Ruotsalo, "Om havet-Om fisken".
21 tim 32m
1 100 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Nina Roos, Utan titel.
21 tim 36m
Nina Roos, Utan titel.
700 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Hermès, scarf, "Passementerie".
21 tim 36m
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Ebel, Brasilia, armbandsur, 33 x 30 mm.
21 tim 37m
2 300 EUR
Utropspris
2 600 EUR