932 föremål
Spegel, Glasmäster, Markaryd.
3d 14 tim
Spegel, Glasmäster, Markaryd.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord, Byarums Bruk, omkring 2000.
3d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 17/1800-tal, I smedjan.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Schouboe, Landskap med byggnader.
3d 14 tim
307 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca 486 x 78 cm.
3d 14 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 408 x 297 cm.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
3d 14 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Joshgan, ca 205 x 75 cm.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Täbris, Tabatabai, ca 423 x 76 cm.
3d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bob Pasterkamp, Motorcykel.
3d 15 tim
Bob Pasterkamp, Motorcykel.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
3d 15 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giacomo Balla, "Obelisco Multipli".
3d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Elvira Bach, Komposition med kvinnor.
3d 15 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Halsband i 18K guld. Schweiz.
3d 15 tim
Halsband i 18K guld. Schweiz.
27 500 SEK
Utropspris
33 000 SEK
Fat, porslin, Kina, Qianlong (1736-95).
3d 15 tim
5 562 SEK
Utropspris
5 800 SEK
A.R Penck, färglitografi.
3d 15 tim
A.R Penck, färglitografi.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca. 391 x 295 cm.
3d 15 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Damarbetsbord, 1800-tal.
3d 17 tim
Damarbetsbord, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 17 tim
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 17 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK