1284 föremål
Okänd konstnär 1800-tal , Rastande jägare.
9 tim 17m
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
9 tim 23m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke Kashmir, ca. 358 x 252 cm.
9 tim 27m
11 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
10 tim 51m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
10 tim 53m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "non Violence".
10 tim 57m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, funkis 1900-talets första hälft.
11 tim 1m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
11 tim 7m
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Danmark sent 1900-tal.
11 tim 15m
552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Kina 1900-tal.
11 tim 19m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
11 tim 21m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
11 tim 25m
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Birger-Ericson, "Den röda bojen".
11 tim 29m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
11 tim 31m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
11 tim 33m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
11 tim 35m
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
1 234 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Art deco-stil 1900-talets senare del.
11 tim 37m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp/skänk 1800-talets senare del.
11 tim 51m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930-tal.
11 tim 55m
Soffbord, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
11 tim 59m
18 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Nils Björkqvist, "Vit flugsnappare".
12 tim 1m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
12 tim 7m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, omkring sekelskiftet 1900.
12 tim 9m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbord, 1900 talets början.
12 tim 11m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspalmen".
12 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik.
12 tim 27m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Sverige, 1960-tal.
12 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslykta, brons. Japan, omkring 1900.
12 tim 37m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Terence La Noue, "Sonora".
12 tim 39m
Terence La Noue, "Sonora".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
12 tim 41m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ardy Strüwer, "Summer Reflection".
12 tim 43m
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gumme Åkermark, Lantbruk.
12 tim 47m
Gumme Åkermark, Lantbruk.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, "Provencalska berg".
12 tim 53m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, porslin, Kina, Yongzheng (1723-35).
12 tim 55m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, Sittande figur.
12 tim 57m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, art deco, 1920/30-tal.
12 tim 59m
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj, "Moskova", 1995.
13 tim 1m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1800-talets andra hälft.
13 tim 11m
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Sun Valley".
13 tim 15m
Ulf Wahlberg, "Sun Valley".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cigarettetuier, 2 st, 925 resp 835 silver.
1d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?