74 föremål
Snedklaffbyrå, 1700-tal.
3d 5 tim
Snedklaffbyrå, 1700-tal.
150 EUR
Utropspris
350 EUR
Byrå, 1940-tal.
12d 2 tim
Byrå, 1940-tal.
30 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Relief, Artek 1960-tal.
12d 5 tim
Relief, Artek 1960-tal.
300 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Valter Jung, skåp, 1906.
12d 4 tim
Valter Jung, skåp, 1906.
230 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Spegel/ ram, 1800-talets senare hälft.
6d 5 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Bord, "Eino" Asko, Finland 1930-tal.
3d 4 tim
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel 1930-tal.
3d 3 tim
Spegel 1930-tal.
268 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1920-tal.
3d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1920-tal.
420 EUR
Utropspris
400 EUR