487 föremål
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d 20 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
3d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
6d 20 tim
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
3d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
9m 53s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
2d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
4d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3d 17 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
1d 18 tim
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, "Moses".
5d 23 tim
Åke Holm, "Moses".
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
2d 18 tim
2 280 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
3d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Peem Oy, Finland, 1960/70-tal.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK