Kenneth Bergenblad troligen, soffbord/sidobord "Spider" för DUX sent 1900.tal
Skiva av vit laminat, benställning av kromad metall, diameter ca 60 cm, höjd 47 cm
Bruksslitage. Repor. Möjligen omändrat (hål för annan benställning). ben möjligen avkortade