285 föremål
Matbord, 1960/70-tal.
14 tim 55m
Matbord, 1960/70-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 13 tim
Matbord, 1950/60-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Stocksund", Engelsson.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
6d 13 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pallar, ett par 1970-tal.
2d 15 tim
Pallar, ett par 1970-tal.
300 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
3d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 12 tim
1 440 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo.
4d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK