1877 föremål
Max Papart, "Acrobate".
21 tim 10m
Max Papart, "Acrobate".
100 EUR
Utropspris
150 EUR
Max Papart, "Romeo och Julia".
21 tim 50m
100 EUR
Utropspris
150 EUR
Tsuba, mei, Japan, Edo.
7d 16 tim
Tsuba, mei, Japan, Edo.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Max Papart, "Dreams".
21 tim 22m
Max Papart, "Dreams".
150 EUR
Utropspris
200 EUR
Taklampa, Swedish Grace, 1920/1930-tal.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Carlberg, "Rue Vavin".
3d 22 tim
Bengt Carlberg, "Rue Vavin".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 22 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Bolin, CIrklar.
1d 20 tim
Gustav Bolin, CIrklar.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Asea 1900-talets mitt.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Wejsfelt, skulptur, porslin, Gustavsberg.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Andro", 2000-tal.
3d 21 tim
Soffbord, "Andro", 2000-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Art Deco 1900-talets första hälft.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, "Elemantära former II".
1d 18 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Torben Hardenberg brosch.
3d 21 tim
Torben Hardenberg brosch.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK