1030 föremål
AK Dolven, Komposition.
2d 10 tim
AK Dolven, Komposition.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alben, armbandsur, 14,5 mm.
6d 10 tim
Alben, armbandsur, 14,5 mm.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Albin Amelin, blandteknik, Skogsglänta.
4d 11 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alexander Langlet, Ridande karoliner.
10 tim 41m
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anne Katrine Dolven, "Mellom fire soler".
2d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antoni Tàpies, "Petite écriture marron".
4d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K guld med berlocker.
6d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
August Jernberg, En gryende talang.
2d 13 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Auguste Herbin, Utan titel.
6d 11 tim
Auguste Herbin, Utan titel.
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Petersson Döderhultarn, "Ropar-Olle".
5d 12 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Balenciaga, väska.
5d 11 tim
Balenciaga, väska.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barbord, 1930/40-tal.
11 tim 7m
Barbord, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Figurkomposition.
1d 9 tim
37 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bengt Lindström, Röd figur.
13 tim 11m
Bengt Lindström, Röd figur.
50 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Bengt Orup, Utan titel.
2d 12 tim
Bengt Orup, Utan titel.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Orup, Utan titel.
2d 13 tim
Bengt Orup, Utan titel.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergboms, taklampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
6d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, Kvinna med fågel.
4d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Björn Wessman, "Lärospår XIV".
2d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Wessman, "Lärospår XXI".
2d 10 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1800-tal och 2000-tal.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, 1930/40-tal.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bolinder, väska, "Canvas Tote",
10 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, barock. 1700-tal.
4d 11 tim
Bord, barock. 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, rokokostil, 1900-talets början.
6d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, rokokostil, 1900-talets mitt.
9 tim 59m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1940/50-tal.
4d 12 tim
Bordslampa, 1940/50-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
3d 13 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930/40-tal.
5d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bucherer, armbandsur, 15 x 35 mm.
4d 11 tim
7 209 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bulgari, Scarf.
3d 6 tim
Bulgari, Scarf.
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Byrå / snickarbänk, 1800-tal.
8 tim 47m
Byrå / snickarbänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
5d 12 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 11 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
9 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
12 tim 53m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-talets första hälft.
6d 11 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, 1800-tal.
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byråer, ett par, Englesson, samtida.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, gustaviansk stil, 1900-talets början.
10 tim 25m
1 051 SEK
Utropspris
2 500 SEK