Ljusblått skinn med detaljer i vitmetall. Ytterfack med dragkedja. Tygfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Fickspegel. Märkt "BALENCIAGA PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 33 x 22 x 7 cm.
Slitage. Nött.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.