Möbler

154 föremål
Bankett, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
2m 41s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1960/70-tal.
23 tim 4m
Bokhylla, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla/garderob, 1930/40-tal.
22 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
3d
Bord, 1800-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 22 tim
Bord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
24m 41s
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
1d 1 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord, Byarums Bruk, omkring 2000.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117", Vitra.
5d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Conmoto, bord samt ett par bänkar, "Riva.
2d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Damarbetsbord, 1800-tal.
3d 22 tim
Damarbetsbord, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
4d 22 tim
Fällbord, omkring år 1800.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fåtölj, Scandinavian Modern, 1940-tal.
5d
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klädskåp, jugend, 1900-talets första hälft.
22 tim 16m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Koppartunna, 1800-tal.
1 tim 44m
Koppartunna, 1800-tal.
3 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, omkring 1900-talets mitt.
4d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard, soffa, "Stockholm", IKEA.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 21 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Patricia Urquiola, gungstol, "Vieques", Kettal.
3d
6 600 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 2 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960/70-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1960/70-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, funkis, 1930-tal.
1d
Sideboard, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Skrivbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
3d 20 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK