Möbler

260 föremål
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 3 tim
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
1d 5 tim
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gubi, sidobord.
2d 8 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
9 tim 20m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsskulpturer, ett par, 1960-tal.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
1d 2 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, skåp, ” Herrgården”.
1d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
1d 5 tim
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
3 tim 32m
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
9 tim 4m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
2 tim 59m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
9 tim 16m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
2 tim 37m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
4d 6 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
5d 6 tim
Matbord, omkring år 1900.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3d 2 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
2d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3d 1 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
2d 4 tim
Slagbord, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
2d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
1 tim 16m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
8 tim 48m
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schatull, 1800-tal.
7 tim 4m
Schatull, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
1d 3 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
1d 1 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
4d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
3d 1 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
2d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
4 tim 8m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
8 tim 42m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard/skåp, omkring år 1900.
5 tim 8m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
2d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
2 tim 42m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
9 tim 10m
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
2d 6 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK