1041 föremål
AK Dolven, Komposition.
1d 12 tim
AK Dolven, Komposition.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alben, armbandsur, 14,5 mm.
5d 12 tim
Alben, armbandsur, 14,5 mm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Albin Amelin, blandteknik, Skogsglänta.
3d 13 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Aalto, bänk, modell 153A, Artek.
5d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
André François, affisch, "Observateur".
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Katrine Dolven, "Mellom fire soler".
1d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antoni Tàpies, "Petite écriture marron".
3d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ants Murakin, "Bråviken".
6d 11 tim
Ants Murakin, "Bråviken".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K guld med berlocker.
5d 13 tim
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
August Jernberg, En gryende talang.
1d 14 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Auguste Herbin, Utan titel.
5d 13 tim
Auguste Herbin, Utan titel.
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Petersson Döderhultarn, "Ropar-Olle".
4d 14 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Balenciaga, väska.
4d 13 tim
Balenciaga, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bankett, empirestil, 1900-talets andra hälft.
6d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Figurkomposition.
11 tim 2m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Komposition.
10 tim 50m
Bengt Lindström, Komposition.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Orup, Utan titel.
1d 14 tim
Bengt Orup, Utan titel.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Orup, Utan titel.
1d 15 tim
Bengt Orup, Utan titel.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergboms, taklampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, Kvinna med fågel.
3d 14 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Björn Wessman, "Lärospår XIV".
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Wessman, "Lärospår XXI".
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1800-tal och 2000-tal.
2d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, Jämtland, 1800-tal.
6d 12 tim
Bockbord, Jämtland, 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bokhyllor, ett par, 1930/40-tal.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
6d 15 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, barock. 1700-tal.
3d 13 tim
Bord, barock. 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, rokokostil, 1900-talets början.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1940/50-tal.
3d 14 tim
Bordslampa, 1940/50-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 15 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930/40-tal.
4d 14 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bucherer, armbandsur, 15 x 35 mm.
3d 13 tim
7 610 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bulgari, Scarf.
2d 8 tim
Bulgari, Scarf.
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
4d 14 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-talets första hälft.
5d 13 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK