1495 föremål
Armband 18K guld och vitguld, pansarlänk.
4d 18 tim
31 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Madeleine Pyk, "Hudson River".
1d 19 tim
25 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne III 33", 2013.
2d 20 tim
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 18 tim
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Armband, 18K guld, fiskbenslänk.
2d 21 tim
21 300 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 348 x 256 cm.
21 tim 20m
20 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Armband, 18K guld, hjärtformad länk.
1d 21 tim
19 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Halsband i 18K guld. Schweiz.
6d 20 tim
Halsband i 18K guld. Schweiz.
1 666 EUR
Utropspris
2 900 EUR
Lars Lerin, Regntunga skyar.
19 tim 4m
Lars Lerin, Regntunga skyar.
15 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring helallians med briljantslipade diamanter.
3d 21 tim
15 000 SEK
Utropspris
55 000 SEK
Armlänk, 18K guld, x-länk.
1d 21 tim
Armlänk, 18K guld, x-länk.
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Berndt Lindholm, Segelbåtar.
4d 17 tim
Berndt Lindholm, Segelbåtar.
1 200 EUR
Utropspris
2 200 EUR
William Wegman, "Friends".
1d 19 tim
William Wegman, "Friends".
13 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dunhill, bordständare, "Aquarium", 1950/60-tal.
2d 18 tim
13 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, Utan titel.
6d 15 tim
12 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?