Örhängen med briljantslipade diamanter, medföljande IGI report
Diamanter 0.58 ct E/si1 och 0.59 ct, E7si2 enligt IGI report nr 617420356 och nr 617420358. 18K vitguld. Krans med briljantslipade diamanter totalt ca 0.24 ct. Diameter ca 7 mm. Vikt 2.50 g.
Obetydligt ytslitage.
Auktionen avslutas
16 timmar 23 minuter
19 500
1 743
1 848
Utropspris
35 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 20 000 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor