1353 föremål
Bertil Gadö, fisk.
14 tim 24m
Bertil Gadö, fisk.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
4d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
4d 13 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
12 tim 2m
1 010 SEK
Utropspris
4 000 SEK
12 tim 16m
1 011 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
5d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bo Andersson, Utan titel, 3 st.
5d 11 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
2d 12 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
6d 14 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1930-tal.
9 tim 32m
Bokhylla, 1930-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1930/40-tal.
10 tim 32m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal, Senbarockstil.
4d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord, gustaviansk stil, omkring 1900.
12 tim 32m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets senare del.
6d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
5d 11 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brasgaller, 1900-tal.
4d 12 tim
Brasgaller, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Breitling, Pluton, Team 60, armbandsur, 41,5 mm.
6d 11 tim
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Brosch, guld med emalj och gömma. Graverad 1833.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, platina med ädelstenar och diamanter.
1d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
3d 12 tim
450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, handdukar, 3 st.
1d 11 tim
Burberry, handdukar, 3 st.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1930/40-tal.
4d 14 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft.
9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
14 tim 18m
Byrå omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
12 tim 42m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tales första hälft.
12 tim
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
2d 11 tim
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
10 tim 16m
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK