74 föremål
Byrå, 1800-tal.
27m 6s
Byrå, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
6 tim 25m
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, empirestil, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
1d 4 tim
Byrå, 1950-60-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, Jugend, 1910/20-tal.
3d
2 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
3d
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
3d 1 tim
Vitrinskåp, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, Louis XVI, Holland, omkring år 1800.
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå omkring 1900.
3d 23 tim
Byrå omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
4d
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
5d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
5d
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
5d 1 tim
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 1 tim
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
5d 2 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal.
6d
Skåp, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
6d
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
6d 6 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK